كيف زنانه كيف زنانه

چرم زيور آلات

راههاي تشخيص چرم ارگانيك از مصنوعي

با توجه به ازدياد جنس هاي فيك و تقلبي در بازار خريد كردن براي مردمان دشوار شده مي‌باشد . يكي از مواردي كه قلابي يا تصنعي آن مضاعف است چرم ميباشد . تشخيص چرم ارگانيك يا اين كه اصل از تصنعي عمل زياد راحتي است و به راحتي مي‌توانيد در هنگام خريد به ارگانيك بودن آن پي ببريد . يك عدد ديگر از مورد ها كليدي فهميدن مرتبه كيفيت چرم هست كه در انتها مقاله به آن اشاره كرده ايم . 
كيف زنانه
راههاي 
تشخيص چرم ارگانيك از مصنوعي 
تشخيص 
چرم اصل 
حواستان به ليبل فرآورده باشد . بخش اعظمي از ايجاد كنندگان دقيقا اشاره نمي‌كنند كه كالا موضوع حيث چرم ارگانيك هست يا خير و خوبي . توليد كنندگان چرم مرغوب و خوب مدام روي فرآورده ارگانيك بودن چرم خويش را اعلام مي‌نمايند . در صورتيكه عبارت ” manmade material ” روي چرم بود نخريد زيرا ۱۰۰% چرم تصنعي ميباشد . 
چرم ارگانيك در اصل دارنده يك عدد از نوشته هاي پايين ميباشد : 
real 
leather 
genuine 
leather 
top 
/ fall grain leather 
made 
with animal product 
تشخيص 
كفش چرم اصل 
مشخصه هاي چرم طبيعي را بدانيد . چرم طبيعي مي بايست دارنده منافذ ، خطوط و چروك باشند زيرا از پوست حيواناتي مثل : گوسفند ، بز و گاو ايجاد گرديده اند . البته ساخت كنندگان نيز زنگ گرديده اند و چرم هاي تصنعي خويش را نيز با همين مشخصه ايجاد مي‌نمايند به اين ترتيب فقط به اين مورد اكتفا نكنيد . 

عكس 
چرم طبيعي 
پاره اي چرم را فشار دهيد . چرم طبيعي وقتي فشرده ميشود مثل پوست بشر در آن چين و چروك بوجود مي آيد . چرم تصنعي و مصنوعي معمولا هيچ تغييري نمي كنند . 

كفش 
چرم اصل 
از شم بويايي به كار گيري نمائيد . چرم طبيعي بوي ارگانيك پوست را مي‌دهد اما چرم هاي مصنوعي بوي مواد شيميايي يا پلاستيك را عر . بوي چرم طبيعي خيلي با چرم تصنعي و مصنوعي فرق داراست و به راحتي تشخيص داده مي‌شود . 

تست 
حريق چرم 
چرم را با حريق آزمايش كنيد . به زمان ۵ تا ۱۰ ثانيه آتش فندك را روي يك فقطه از چرم بگيريد . چرم ارگانيك تنها پاره اي نيم سوز مي گردد و بوي مو سوخته ( كز ) را مي‌دهد ولي چرم مصنوعي حريق مي گيرد و بوي پلاستيك سوخته را مي‌دهد . 

چروك 
چرم طبيعي 
به كناره هاي چرم توجه فرمائيد . كناره هاي دوخته شدن چرم ارگانيك ناهموار و رشته فن مي‌باشد البته كناره هاي چرم تصنعي به ادله برش با دستگاه داراي لبه هايي منظم و بي نقص ميباشد . 

كاپشن 
چرم اصل و طبيعي 
چرم را تا كنيد . چرم طبيعي در صورت تا كردن رنگ آن كمي عوض ميگردد اما چرم هاي تصنعي و مصنوعي اصولا تغييري نمي‌كنند . 

تشخيص 
چرم ارگانيك از مصنوعي 
با آب چرم را آزمايش كنيد . ميزان كمي آب روي چرم بريزيد و چندين ثانيه شكيبايي نماييد در حالتي كه جذب شد چرم طبيعي است البته در‌صورتي‌كه ليز خورد يا تغييري نكرد چرم تصنعي مي‌باشد . 

چرم 
ارگانيك ارزان 
حواستان به ارزش چرم باشد . چرم ارگانيك قيمت بالا و مقطوعي دارد البته انواع كيفيت گوناگون هم دارااست كه در ادامه توضيح مي دهيم ولي در وضعيت كلي در صورتيكه بها چرم ذيل بود به احتمال مضاعف چرم تصنعي و مصنوعي ميباشد . 

رنگ 
چرم طبيعي 
رنگ را ملاك چرم طبيعي قرار ندهيد . چرم هاي طبيعي نيز نظير چرم هاي تصنعي و مصنوعي را ميتوان به هر رنگ دلخواه در آورد بنابراين رنگ را ملاك قرار ندهيد . 

راهنماي 
تشخيص جايگاه مرغوبيت چرم 
اشكال 
چرم طبيعي 
اشكال متعدد چرم را بشناسيد . 
۴ جور و درجه چرم داريم كه به نسبت قيمت و كيفيت در پايين ليست گرديده اند و در ادامه همگي آنان را نظارت خوا هيم كرد : 
full 
grain leather 
top 
grain leather 
genuine 
leather 
bonded 
leather 
چرم 
رتبه 1 
full grain leather : اين نوع چرم صرفا براي براي وسايل لوكس با قيمت فراوان بالا به كار گيري ميشود كه از لحاظ دوام ، زيبايي و ديگر مورد ها از تمام چرم ها خوبتر هست . اين اولي لايه پوست حيوان مي‌باشد . 

انواع 
چرم مصنوعي 
top grain leather : اين دسته چرم از لحاظ مقاومت و زيبايي مقداري از چرم ” full grain leather ” كمتر ميباشد اما به نسبت كيفيت زير تر ارزش ذيل خيس و سنجيده تري نيز دارااست . اين چرم لايه دوم پوست حيوان است . 

چرم 
يا اين كه جير 
genuine leather : اين دسته چرم يك راه آن جير هست كه اكثر چرم هاي مصرفي نيز از همين جور چرم مي باشد . اين دسته چرم به ميزان ۲ نوع گفته گرديده در بالا مقاومت ندارند البته نسبت به ارزش آن بها خريد را دارند . 

كيف 
چرم طبيعي 
bonded leather : اين مدل چرم را نخريد چون از تكه چرم هاي اضافي ديگر وسايل ساخته گرديده اند . اينگونه چرم ها يكپارچه نبوده و زيبايي كافي را ندارند . كيفيت اينگونه چرم ها زياد تحت هست . 
برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/30 ساعت: ۱۶ توسط:leather20 :

چرم دوزي

تيتر 
شغل: چرم 
دوزي 
تعريف 
شغل: مراحل مهيا سازي، اتصال و دوختن قطعات چرم برش خورده با دست و چرخ براي تهيه توليدات چرمي مي باشد . 
كيف زنانه
فهرست 
بضاعت شغلي: گزينش 
و ترسيم الگوي مناسب پرس كاري چرم برش 
چرم طبق سر مشق دوختن تكه هاي چرمي دوخت 
چرم 
چسب كاري آستركاري 
نصب 
يراق تزيينات 
و زيپ شيوه 
اندازي تجهيزات منحصر دوخت چرم اجراي 
دوخت چرم آيا 
اين شغل تهي دست گذراندن زمان آموزشي مي باشد؟ بله 

برهه زماني 
يادگرفتن نظري: 66 
ساعت 
يادگرفتن 
عملي: 20 
ساعت عملي 
دست‌كم 
اعتبارات قضيه نياز براي ايجاد شغل: ……… 
مواد اول و ابزار عمل قضيه نياز: گونه هاي 
چرم سوهان 
تخت و گرد دريل 
مته 
تسمه 
كار اره 
سنگ شمشير تيزكن ميز 
كار گاز 
انبر گزنه 
چكش 
سندان 
دستگاه 
پرس چسب 
گونه هاي سوزن انواع 
نخ پارچه 
آستري دستكم 
فضاي مورد نياز: 25 
مترمربع
برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/23 ساعت: ۱۴ توسط:leather20 :

كيف دوشي چرم : تاريخچه استفاده

كيف 
دوشي چرم : تاريخچه استفاده و نكاتي در رابطه خريد آن مسلما شنيده ايد كه نياز، مامان ابتكار عمل است! ساخت انواع كيف‌ چرم ، از كيف اداري تا كيف پول و كيف دوشي به خاطر كاربرد يگانه و آسان آن‌ها از اين قاعده مستثني نيست . با اين‌كه مورخ دقيقي از ايجاد او‌لين كيفهاي دوشي در دست نميباشد اما اين كيفها از زمانهاي دير باز موضوع به كارگيري بوده است: كيف هايي كه از پوست حيوان ها دوخته مي‌شدند، يك عدد از ديرين ترين دست ساخته هاي انسان ميباشند كه در نوع خويش به عنوان يك ترقي بلندمرتبه محسوب مي‌شوند: بند اين كيف ها منجر آزاد گذاشتن دست ها مي شود و يك تكه از پارچه يا چرم روي قسمت جلويي آن را مي‌پوشاند تا محتويات كيف در امان باشند . اين يعني در شكار و مبارزه و مهاجرت و كار، بهترين يار مي باشد . مي دانيم كه چيزي شبيه به كيف‌هاي دوشي مدرن توسط سربازان رومي مورد استفاده قرار مي‌گرفته ميباشد و احتمال دارد كاربرد آن حمل كردن آذوقه و وسايل شخصي استفاده بوده است . هيچ كيف دوشي از آن بازه دور، جان سالم به در نبرده مي‌باشد و آنچه در موضوع آنها مي دانيم صرفا شكل ظاهري و چرمي بودن آنهاست . 
كيف زنانه
كيف 
دوشي چرم : تاريخچه استفاده و نكاتي درباره خريد آن چرا 
بهترين كيف هاي دوشي از چرم دوخته مي شوند؟ 
كيفيت استدلال مهم به كارگيري از چرم ارگانيك در دوخت كيف مي‌باشد . از بازه زماني هاي دور، كيف ها از چرم ارگانيك دوخته مي شدند . پوست حيوان فقط نياز به دوخت در دو طرف آن داراست تا يك كيف، با ابتدايي ترين ساختار به وجود بيايد . همينطور بافت چرم به مقدار كافي سفت ميباشد و مي‌تواند سواي پاره شدن وزن وسايلي كه در داخل آن مي‌باشد را تحمل كند . در ۳۰۰ سال آن گاه از ولادت مسيح از كيف هاي دوشي چرم براي حمل كردن وسايل با ارزش و انجيل هاي دست متن استفاده مي كردند . 
امروزه هم هنگامي حرف از ماندگاري كيف به في مابين مي آيد، شايسته ترين تعيين چرم طبيعي است! 
چرم شتر ، با كيفيت‌ترين عضو خانواده چرم‌ها ارگانيك ست، اين چرم همه ويژگي‌هاي متمايز چرم را يك‌جا دارد: مقاوم و ماندگار است، نقوش چرم طبيعي در آن به صورت مشخصي چشم مي شود و پس از مدتي استفاده، كلاسيك و با اصالت جلوه مي نمايد . 
كيف 
دوشي چرم : تاريخچه به كار گيري و نكاتي در رابطه خريد آن در ساخت كيفهاي دوشي مرسوم ميباشد كه ار موادي مانند برزنت و يا اين كه پارچه استفاده شود . گهگاه نيز كيف هاي دوشي ارزان ممكن است با استعمال از چرم هاي تركيبي ساخته گرديده باشند البته در ارتفاع دوران ترك ميخورند و بافت آنها از هم انقطاع مي‌شود . پس براي اين كه اين كيف بتواند يك قدمت يار شما باشد خوب تر مي باشد يك كيف دوشي چرم طبيعي تهيه نماييد . خصوصيت جذاب ديگر چرم طبيعي اين مي‌باشد كه در كنار كيفيت، به زيبايي پا به سن مي گذارد و كلاسيك جلوه مي كند . اين منتخب از لذت در اختيار داشتن يك كيف دوشي با كيفيت است كه در ارتفاع مدت به يك ميزان دارايي گران بها براي شما تبديل خواهد شد . 
برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/22 ساعت: ۱۰ توسط:leather20 :

چگونه عمر كيف هاي چرم را افزايش دهيم

هنگام تميز كاري و ضد عفوني خانه و بوفه خرقه تان از كيف هاي چرم تان غافل نشويد . با اين تمامي آلودگي و باكتري هاي مترو و بي آر تي، لكه هاي جوهر، اثر اسباب آرايش، زدگي و خوردگي، چندين خط مش مضاعف خوب براي منزه كردن اين دوستان خوب دل گران قيمت تان وجود دارد . با رعايت نكات پايين مي توانيد درخشش، انعطاف و نرمي را به كيف هاي چرم بازگردانيد . 
كيف زنانه
تميز 
كردن كليدي است هر چه عمده اين كار را انجام دهيد، خوبتر مي باشد . آسان ترين راه تميز كردن كيف چرم با پارچه ي چيت آغشته به آب و تعدادي قطره صابون محلول در آن هست . پارچه را به آرامي و در جهت بافت چرم بكشيد . 

درون كيف چرم نيز به مقدار تراز آن كثيف مي شود . جارو برقي را برداريد، محرمانه باريك آن را وصل نماييد و در پهنا يكسري ثانيه گرد و خاك درون كيف چرم را از منزه فرماييد . 

مقاله‌ها مرتبط: همزمان با رسيدگي به كيف هاي چرم، بياموزيد كه چه‌گونه كفش چرمي را تميز كنيد! و اين سه رويكرد آسان براي محافظت از كفش ها را هم مطالعه فرمائيد . هم چنين ۸ روش براي نظم دادن به كيف را براي كيف هاي چرمي تان پياده كنيد . 
تميز 
كردن نقطه اي خط مش هاي قضيه عشق و علاقه ي ما براي تميز كردن لكه هاي سمج جوهر، خون و غذا، ماليدن الكل و آبليمو به كيف چرم ميباشد . از به كار گيري از دستمال هاي مرطوب نوباوه و آرايش پاك كن به طور مستقيم بر روي كيف هاي چرم دوري نماييد، در عوض آنان را رقيق نموده و بعد از آن از آزمون نمودن روي يك مرحله كوچك كيف چرم (ترجيحا تحت كيف تا نتيجه ي تست علمي تان (!!!) معلوم نباشد)، با احتياط استعمال نمائيد . براي جنگ با لكه هاي روغن كوچك، پودر جاذب (پودر بچه) را بر روي آن بپاشيد و بگذاريد پودر تمام روغن را جذب كند . 

مقاله‌ها مرتبط: پاك‌كننده‌هاي متعدد و قدرتمند را با مواد و وسايل باطن خانه بسازيد و با اين ۲۰ روش هوشمندانه لكه ها را از روي خرقه منزه فرماييد . 

به 
كيف هاي تان برسيد در حالتي كه مي خواهيد كيف هاي چرم تان سپس از تعدادي سال مثل روز اولش باشد، همانند پوستتان، كيف هاي چرم نيز مستضعف رسيدگي و توجه ميباشند . روغن كتان و سركه ي سفيد عامل ها نرم كنندگي خوب اي براي نرمي، شاداب و براق به لحاظ رسيدن كيف هاي چرم هست . كيف هاي چرم تان را از روغن هاي نفتي و معدني كه سنگين و مانع نفس كشيدن كيف مي شود، بدور نگاه داريد . 

قسمت هاي فلزي كيف، مثل سگگ ها و قلاب ها را فراموش ننماييد . منزه و پوليش كردن آن ها با پارچه ي چيت و تميزكننده هاي يك‌سري منظوره ي خانگي، به آن ها جلا مي بخشد و خراش هاي شان را مي پوشاند . نيز چنين، براي كاركرد اثرگذار زيپ ها، روي آن ها موم عسل بماليد . 
برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/9 ساعت: ۱۴ توسط:leather20 :

كيف‌ چرم دستي

در جهان امروز داشتن شغلي مناسب و دستيابي به برد در جلسات كاري از اهميت متعددي برخوردار است . براي كسب اين موفقيت و نيل به هدف، پيش‌نيازهايي وجود دارا هستند كه مي بايست آن ها را در حيث گرفت . يك عدد از اين پيش‌نيازها كه در وحله‌ي نخست مضاعف داراي اهميت و تعيين‌كننده است، داشتن استايلي در خور يك قرار كاري مي باشد . مسائل ظاهري و مدل لباس پوشيدن اشخاص موجب مي‌شوند كه اشخاص، برداشت‌هاي گوناگوني از آن‌ها داشته باشند . پوشيدن لباس مناسب، معمولي و اندكي رسمي، آرم حرفه‌اي بودن و نظم و انضباط حاكم بر زندگي و ذهن ها شما است . 
كيف زنانه
اسباب جانبي مورداستفاده در اين جلسات كاري هم از اهميت به سزايي برخوردارند . كيف‌ چرم دستي هم يكي از همين لوازم جانبي هست كه مي‌تواند نقش موثري در جريان اين امر ايفا نمايد . كيف‌ چرم دستي شما نيز مثل باقي لوازم جانبي مي بايست ساده، عملي و قليل دردسر باشد . سفارش مي شود كيف و كفشي كه در جلسات كاري به عمل ميبيريد هم‌رنگ باشند . يعني در صورتي‌كه كفش قهوه‌اي به پا مي‌كنيد، كيفتان هم بايستي قهوه‌اي باشد . كيف‌دستي شما بايستي خير آن‌قدر والا و خير آن‌قدر كوچك باشد تا موجبات سردرگمي و دستپاچگي شما را آماده نياورد . اندازه‌ي كيف‌دستي بايد جادار بوده و به گونه‌اي باشد كه بتوانيد پوشه و وسايل موردنياز در گرد هم آيي را به يار داشته باشيد . در ضمن، جور كيف هم داراي اهميت هست . 

استايلي 
مطلوب يك قرار كاري اعتنا داشته باشيد كه قصد شما بر اين نيست كه دقت اشخاص را به آرايه‌هاي خود جلب فرمائيد . بلكه در ارتفاع اين‌گونه جلسات، قرار بر اين مي باشد كه توانايي‌ها و حرفه‌اي بودن خود را در معرض مشاهده كرد قرار دهيد . چرا كه در اين دسته جلسات، معمولاً قضاوت خواهيد شد . 

در فيض هر چه ساده‌تر و آراسته‌تر خرقه بپوشيد همان‌قدر حرفه‌اي‌تر به حيث مي‌رسيد . مي بايست اعتنا نماييد كه در اين جلسات از لباس يا اين كه كيف و كفش كهنه و مندرس به كار گيري نكنيد . 

مستعمل بودن كيف و كفش و لباس، نشانه اين هست كه شما مدت‌ها بي‌كار بوده و يا سرگرم به انجام شغل مناسبي نبوده‌ايد و اين مسئله مي تواند روي برداشت اوليه اشخاص از شما تأثير بدي بگذارد . 

تا جاي ممكن از كوله‌پشتي به كار گيري نكنيد . زيرا شما ميخواهيد نشان دهيد كه به حال و روز تسلط داريد . در نتيجه نمي‌توانيد در حالي كه بند كيف از روي شانه‌ي شما ميفتد و در تلاشي مذبوحانه براي محافظت كيف و صاف كردن يقه‌ي جامه و مرتب كردن پي در پي دكمه‌ها و …تأثير مطلوب را ساخت فرماييد . درضمن، اين دسته كيف به طور معمول بيش از ميزان اسپورت هست و مناسب اين مدل از ملاقات‌ها نميباشد . 

ولي از اين‌ها قبل مي بايست از زياده‌روي در پوشيدن و استفاده از البسه و زيورآلات و اسباب و اثاث جانبي هم دوري كنيد . چرا كه زياده‌روي در اين فرمان هم قادر است براي بيننده اين پيام را به همراه داشته باشد كه بيش‌تر، گرفتار حاشيه ها هستيد و ممكن ميباشد اصل موضوع كه به عبارتي تبحر و توانايي شما در انجام كارها ذي‌ربط مي باشد را از خودكار بيندازيد . در مجموع ظاهري تر و تميز و منظم همان چيزي است كه براي همه خوشايند و مطلوب مي‌باشد . 

پس درانتظار چه هستيد؟ با استعمال از قابليت خريد اينترنتي و بازديد از كالاهاي زيباي ما، ظواهر برازنده‌ي خويش را آراسته‌تر نموده و خود را براي قرارهاي كاري بعدي فراهم نماييد . 

اطمينان داشته باشيد كه خريدي آسان، كالايي مرغوب، و قيمتي مطلوب را تجربه خواهيد نمود . 

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/6 ساعت: ۱۵ توسط:leather20 :