چرم زيور آلات چرم زيور آلات .

چرم زيور آلات

چگونه عمر كيف هاي چرم را افزايش دهيم

هنگام تميز كاري و ضد عفوني خانه و بوفه خرقه تان از كيف هاي چرم تان غافل نشويد . با اين تمامي آلودگي و باكتري هاي مترو و بي آر تي، لكه هاي جوهر، اثر اسباب آرايش، زدگي و خوردگي، چندين خط مش مضاعف خوب براي منزه كردن اين دوستان خوب دل گران قيمت تان وجود دارد . با رعايت نكات پايين مي توانيد درخشش، انعطاف و نرمي را به كيف هاي چرم بازگردانيد . 
كيف زنانه
تميز 
كردن كليدي است هر چه عمده اين كار را انجام دهيد، خوبتر مي باشد . آسان ترين راه تميز كردن كيف چرم با پارچه ي چيت آغشته به آب و تعدادي قطره صابون محلول در آن هست . پارچه را به آرامي و در جهت بافت چرم بكشيد . 

درون كيف چرم نيز به مقدار تراز آن كثيف مي شود . جارو برقي را برداريد، محرمانه باريك آن را وصل نماييد و در پهنا يكسري ثانيه گرد و خاك درون كيف چرم را از منزه فرماييد . 

مقاله‌ها مرتبط: همزمان با رسيدگي به كيف هاي چرم، بياموزيد كه چه‌گونه كفش چرمي را تميز كنيد! و اين سه رويكرد آسان براي محافظت از كفش ها را هم مطالعه فرمائيد . هم چنين ۸ روش براي نظم دادن به كيف را براي كيف هاي چرمي تان پياده كنيد . 
تميز 
كردن نقطه اي خط مش هاي قضيه عشق و علاقه ي ما براي تميز كردن لكه هاي سمج جوهر، خون و غذا، ماليدن الكل و آبليمو به كيف چرم ميباشد . از به كار گيري از دستمال هاي مرطوب نوباوه و آرايش پاك كن به طور مستقيم بر روي كيف هاي چرم دوري نماييد، در عوض آنان را رقيق نموده و بعد از آن از آزمون نمودن روي يك مرحله كوچك كيف چرم (ترجيحا تحت كيف تا نتيجه ي تست علمي تان (!!!) معلوم نباشد)، با احتياط استعمال نمائيد . براي جنگ با لكه هاي روغن كوچك، پودر جاذب (پودر بچه) را بر روي آن بپاشيد و بگذاريد پودر تمام روغن را جذب كند . 

مقاله‌ها مرتبط: پاك‌كننده‌هاي متعدد و قدرتمند را با مواد و وسايل باطن خانه بسازيد و با اين ۲۰ روش هوشمندانه لكه ها را از روي خرقه منزه فرماييد . 

به 
كيف هاي تان برسيد در حالتي كه مي خواهيد كيف هاي چرم تان سپس از تعدادي سال مثل روز اولش باشد، همانند پوستتان، كيف هاي چرم نيز مستضعف رسيدگي و توجه ميباشند . روغن كتان و سركه ي سفيد عامل ها نرم كنندگي خوب اي براي نرمي، شاداب و براق به لحاظ رسيدن كيف هاي چرم هست . كيف هاي چرم تان را از روغن هاي نفتي و معدني كه سنگين و مانع نفس كشيدن كيف مي شود، بدور نگاه داريد . 

قسمت هاي فلزي كيف، مثل سگگ ها و قلاب ها را فراموش ننماييد . منزه و پوليش كردن آن ها با پارچه ي چيت و تميزكننده هاي يك‌سري منظوره ي خانگي، به آن ها جلا مي بخشد و خراش هاي شان را مي پوشاند . نيز چنين، براي كاركرد اثرگذار زيپ ها، روي آن ها موم عسل بماليد . 
برچسب: كيف زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۴۹:۴۰ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :